Türk Bilgin
Açılış Organizasyonu İstanbul

Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu; Açılışlarınız ne kadar etkileyici olursa, uzun soluklu bırakacağınız izler ve hedef kitlenizin sizler ile bağ kurma olasılığı da o kadar kuvvetli olur. Açılış organizasyonu yaparken, firma seçimi oldukça mühimdir. Yanlış firma ve yanlış organizasyon beklediğiniz güzellikte ki olayların, tersine dönmesine sebebiyet verebilir.

Kötü koşullarda kalmamak, müşterilerinize karşı kaliteli bir açılış töreni düzenlemek için bizleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Açılışlarda sunulacak ürünler ve açılış için gereksinimlerinize göre fiyatlandırılacak, ekstra maliyetlerden kurtulmuş olacaksınız. Hem kaliteli hem de ekonomik açılış organizasyonu şirketi arıyorsanız sitemizin iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Çeşitleri

Açılışlarınız şirketinizin veya kurumunuzun türüne göre yapılmalıdır. Kurum kimliğinizi yansıtacak en güzel açılış organizasyonu çeşitleri için bizler ile çalışabilirsiniz. Sizleri yansıtan en güzel tasarıma ortak şekilde karar verdikten sonra, açılış gününüz için hazırlıklara başlayabiliriz.

Açılış çeşitleri arasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi süslemedir. Süslemesi kaliteli olan açılışlar, daha fazla insanın dikkatini çeker. Ne kadar çok insanın dikkatini olumlu yönde çekmeyi başarırsanız, ileri tarihlerde de o kişilerin sizlerin müşterisi olma olasılığını o kadar artırırsınız.

Palyaçolu Açılış Organizasyonu

Özellikle yaz aylarında veya açık havalarda tercih edilen organizasyon çeşidimizdir. Palyaçolar insanların ve özellikle çocukların dikkatini çeker. Açılış organizasyonu esnasında çocuklar palyaçolar ile ilgilenirken, ebeveynleri de sizler ve ürünleriniz ile ilgilenme fırsatı yakalarlar.

Yine palyaçolar sayesinde, bir üst başlığımızda bahsettiğimiz pozitif yönden dikkat çekme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Açılış esnasında süsleme olarak kullanılan balonlardan birkaç tanesini, açılış yerinde bulunan çocuklara, palyaçolar yardımıyla verdirebilirsiniz. Açılış organizasyonu esnasında ağlamadan duran mutlu çocuklar sayesinde, ebeveynlerin oldukça hoşuna gidecek bir etkinliği sizler adına düzenleyebiliriz.

Ses Sistemli Açılış Organizasyonu

Ses sistemi sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden, çevredekilerin dikkatini çekmek mümkün. Dikkat çekmenin daima pozitif yönde olmasına dikkat ederek seçeceğimiz müzikler eşliğinde açılış törenleriniz adeta bir şenlik havasında geçecek. Ses sistemli açılış organizasyonu için dilerseniz kendi amatör şarkınızı da yapabilirsiniz. Yaptığınız şirket, kurum veya kuruluş şarkılarınızı da üst düzey ses kalitesiyle birlikte davetlilere sunabilirsiniz.

Balon Süslemeli Açılış Organizasyonu

Balonlar ile açılış yerinin etrafı adeta bir zincir misali sarılarak süsleme yapılır. Etrafı balonlar ile süslenmiş açılışlar, dışarıdan bakanlara davetkar bir izlenim oluşturacaktır. Açılış organizasyonu için daha farklı süslemeler de yapılabilmektedir. Daha farklı süslemeler ve süsleme fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için, web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Animatörlü Açılış Organizasyonları

Firmanızın logosunu giyen animatörler ile eğlence düzenleyebiliriz. Bunun haricinde süper kahraman ve benzeri öne çıkan figürleri de organizasyonlarımızda talebiniz üzerine kullanabiliriz. Animatörler bir yandan eğlendirirken, bir diğer yandan da bastırdığınız broşürlerin daha hızlı dağıtılmasına yardımcı olacaklardır.

Açılış organizasyonu çeşitlerimiz arasında kalan son konu için okumaya devam etmeniz yeterli.

İkramlı Açılış 

Organizasyonunuz esnasında vereceğiniz ikramlar oldukça önemlidir. Vereceğiniz ikramları seçerken, ikramlarınızın özellikle mide bazlı problemlere yol açmaması adına özenle seçilmiş olması gerekmektedir. İkramlı olarak düzenleyeceğimiz organizasyonlarımızın fiyat bilgilendirmesi ve ikramsız olanlar ile arasında ne gibi farklar olacağını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Açılış organizasyon etkinliği yaparken sizlere tavsiyemiz ikramlı olan seçeneklerimizden bir tanesini tercih etmeniz yönünde olacaktır.

İkram Çeşitleri

İkram çeşitliliği açısından skalanız oldukça geniş olacak. Dilediğiniz ikramı, açılışınız esnasında misafirlerinize sunabileceksiniz. Bunun için bizlere önceden bilgilendirme yapmanız, ikram olarak vermek istediklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Süt mısır, patlamış mısır, tatlı, içecek ve benzeri tüm isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Açılışınız adına tutacak olan maliyeti, tahmini gelecek kişi sayısına göre yapacağımız için, ekstra herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Açılış organizasyonunuz için gerekenden fazlasını ödemek istemiyorsanız, bizleri arayabilirsiniz.

Açılış Organizasyon Şirketi Seçiminde Dikkat Edilecekler

Henüz bir işletme ya da mekan açılışına ev sahipliği yapan kişiler öncelikle basite kaçmayacak firmalarla çalışmalıdırlar. Organizasyon şirketlerinin daha önceki yaptığı işler iyi birer referans olacağı gibi kaliteli hizmet ve malzeme yeterlilikleri de iyi değerlendirilmelidir. Firmamız bugüne dek ofis açılış organizasyonları, cafe açılış organizasyonları, anaokulu açılış organizasyonları, market açılış organizasyonları ve mağaza açılış organizasyonları gibi daha pek çok etkinlikte şahane işler ortaya çıkarmıştır. Açılış organizasyonlarına ilaveten bütün İstanbul içinde Nokta Organizasyon olarak düğün, nişan ve diğer tüm kutlamalar ile özel günlerde seçkin hizmetleriyle müşterilerimizin yanında olmaktan büyük keyif almaktayız.

Açılış Organizasyonunun Anlam ve Önemi Hakkında

Açılış denildiği zaman sizlerin aklına sadece birkaç balon uç uca bağlanıp, birkaç çeşit ikram ile geçiştirilebilecek bir olgu gelebilir. Fakat bu oldukça yanlıştır. Çünkü organizasyonunuz gereken kalitede olmazsa 1-0 geriden iş hayatına başlamak zorunda kalabilirsiniz. İş hayatına 1-0 geriden başlamamak adına açılış organizasyon fikirleri ve uygulanmasının profesyonelce olması gerekmektedir.

Bizler ile ortak olarak tasarlayabileceğiniz ve profesyonel bir hizmet alacağınız organizasyonlar için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kendinize ve işletmenize yapacağınız en büyük iyiliklerden bir tanesi, kaliteli bir başlangıçtır.

Kalite ve özgünlüğe önem verilen açılış organizasyonu daima müşterinin gözünde sizin firmanızı, diğer firmaların önüne koyma konusunda yardımcı olacaktır.

Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu ile Daha Fazla Müşteri Edinebilirsiniz

Organizasyonlarınız esnasında müşterileriniz ile sıcak kanlı bir tutum izleyerek ve onlara kaliteli hizmet sunarak, o kişilerin ileride de sizleri tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit;

  • Açılış organizasyonu sayesinde daha fazla müşteri edinmek adına mutlaka profesyoneller ile çalışın.
  • Kusursuza yakın, uzman ve deneyimli açılış hizmetlerimiz sizler için en ideal olanlar arasında.
  • Birlikte düzenleyeceğimiz organizasyonumuz sayesinde tanınırlığınızı artırın.
  • Yapacağımız organizasyonumuzu, işletmenizin önünden geçen herkesin sizlerin potansiyel müşterisi olduğunun farkında olarak gerçekleştireceğiz.

Açılış Organizasyon İçin Masa ve Sandalye Kiralama

Dilerseniz sadece masa ve sandalye kiralamak için de bizleri tercih edebilirsiniz. Hali hazırda kendiniz hazırladığınız organizasyonunuz mevcutsa gelmesini planladığınız kişi sayısınca kiralama yapabilirsiniz. Açılış organizasyonunuz için özenle süsleyeceğimiz masa ve sandalyelerimiz sayesinde, konuklarınıza rahat ve konforlu dinlenme alanları sunabileceksiniz.

Genellikle açılışlarda yapılan en büyük hataların başında, mekanda oturacak yer bulunmaması gelmektedir. Çoğu açılışta mekanda oturacak yer olsa bile, yer sayısı gelen davetlilere yetmez.

Yukarıda belirttiğimiz senaryoyu sizlere şöyle anlatalım;

  • İki ailenin açılışınıza ziyarete geldiğini düşünün.
  • Bu iki ailenin ikisi de sizlerin potansiyel daimi müşterileriniz olsun.
  • Bir aile otururken, diğer aile yer olmaması dolayısıyla ayakta beklesin.
  • Kendinizi ayakta bekleyen aile fertleri yerine koyun.
  • Siz olsanız, bir daha aynı yere gider miydiniz?
  • Cevabınız hayır ise muhakkak bizleri arayın.

Bizleri aradıktan sonra açılış organizasyonu masa ve sandalye kiralama işlemi yapmak istediğinizi söylerseniz, yetkili arkadaşımız sizlere yardımcı olacaktır.

 Açılış Organizasyonu Fiyatları

Fiyatlandırmalar bazı açılış koşullarına göre şekillenmektedir. Metnimizin diğer başlıklarında sizlere bahsettiğimiz olguların pek çoğu, fiyatlandırma konusunda etken rol oynamaktadır. Açılış organizasyon fiyatının sizler için ne kadar tutacağını merak ediyorsanız aklınızda bulunan tüm ayrıntılar için bizleri arayabilirsiniz.

Bizleri aradıktan sonra, tamamen sizlere ve sizlerin dilediği isteklere özel olarak fiyatlandırma yapılacaktır.

Firmamız Vadi organizasyon; Cafe açılış organizasyonu, Açılış balon süsleme, Fabrika açılış organizasyonu, Balon süsleme, Dükkan açılışı ve daha fazlası hakkında muhteşem Açılış organizasyon fikirleri sunarak  size en uygun temayı Açılışını yapmayı planladığınız yerinizde kısa sürede uygular.

Açılış organizasyonu hakkında detaylı bilgi için https://www.vadiorganizasyon.com/acilis-organizasyonu/ yazımızı okuyarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10