Adı Sevgi 6.Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle

Adı Sevgi 6.Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle

Bu makalemizde sizlere Adı Sevgi Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Adı Sevgi 6. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Adı Sevgi’nin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Doğukan, Esma’ya gerçek hislerini açıklayabilecek mi? Adı Sevgi 17 Nisan 2022 Pazar akşamı ATV’de…

Elif için Sarpça’daki hayat kabusa döner…

Zeynep yarışmayı kazanmak üzereyken, Volkan’ın gelişi salonda büyük bir paniğe neden olur. Emir son anda yetişip Volkan’ı dizginlese de; Volkan’ın Zeynep’ten alacağı ertelenmiş intikam acı olacaktır…

Adı Sevgi 6.Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Zeynep’in yarışmaya katıldığını Macide’ye Özlem’in söylediğini fark eden Levent, bu hatayı affetmez. Levent’in nişanı atması, Özlem’i Elif’e dair büyük bir kıskançlık krizine sokar.

Üçlü arasında yaşanan skandala dönüşen olay, Macide’nin ekmeğine yağ sürer. Macide herkese Elif’in Özlem’in nişanlısını elinden aldığı haberini yayarken, Elif için Sarpça’daki hayat kabusa döner. Namusuna uzanan iftirayla zor durumda kalan Elif’e en büyük destek Emir’den gelir.

Yaptıkları anlaşmaya rağmen Volkan’ın Emir’in yanındaki tavırları ise Emir’in sabrını taşırır. Öte yandan Doğukan, Esma’ya gerçek hislerini açıklamak üzere bir buluşma ayarlar. Esma buluşma yerine gittiğinde karşısında hiç beklemediği birini bulur.

Adı Sevgi 6.Bölüm 17 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir