Türk Bilgin
Silinen Fotoğrafları Hemen Bul Geri Yükle 2021 Yükleme Kesin Çözüm – Silinen Fotograflari Hemen Bul Geri Yukle 2021

Silinen Fotoğrafları Hemen Bul Geri Yükle 2021 Yükleme Kesin Çözüm

Zaman zaman, istemediğimiz bir fotoğrafı yanlışlıkla sildikten sonra geri almak istiyoruz. Yeni piyasaya sürülen bazı akıllı telefonlarda sildiğiniz dosyalar veya fotoğraflar geçici olarak geri Dönüşüm Kutusu’na gönderilir. Ancak, bu tür uygulamalar maalesef tüm android telefonlarda mevcut değildir.

Bilgisayarlarda silinen fotoğrafları kurtarmak için çeşitli programlar olmasına rağmen, telefonlarda bunun nasıl yapılacağı hakkında sorular var. Aslında, tıpkı bilgisayarlarımız gibi, içinde bir sabit disk olduğu için telefondan silinen fotoğraflar geri yüklenebilir. Silinen fotoğrafları telefondan birkaç basit adımda nasıl kurtaracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Silinen Fotoğrafları Hemen Bul Geri Yükle 2021 Yükleme Kesin Çözüm – Silinen Fotograflari Hemen Bul Geri Yukle 2021

Android telefonlar için telefondan silinen fotoğrafları kurtarmak oldukça basittir. Bu iş için, Google Market’te 50 binden fazla indirilen “silinen fotoğrafları kurtar” adlı bir uygulama kullanıyoruz. Nasıl yapılacağını görelim.

Silinen fotoğrafları telefondan geri almak için önce Google Market’ten aşağıda görebileceğiniz uygulamayı indirin.

Telefondan silinen fotoğrafları geri yüklemek için yüklediğimiz uygulamayı açalım. Ve programı ‘bizden izinlere İzin Ver’ komutuyla yükleyelim.

Silinen Fotoğrafları Hemen Bul Geri Yükle 2021 Yükleme Kesin Çözüm – Apple iPhone 11 Pro Max Screenshot 2

Programın çalışma mantığına sahip olması çok basit. İndirdiğiniz uygulama da  gördüğünüz gibi “Resimleri Tara” komutunu tıklayın ve silinen tüm fotoğrafları bulmasını bekleyelim.

Facebook’ta instagram veya Facebook’a göz atarken bile fotoğrafta görebileceğiniz gibi, önizlenen fotoğraflar bile programı buldu.

 

Tek yapmanız gereken, kurtarmak istediğiniz fotoğrafa dokunup basılı tutmak ve seçmek. Ardından sağ üst köşede bulunan geri getir simgesine tıklayın.

Uygulama, seçtiğiniz fotoğrafı hızlı bir şekilde geri yükleyecektir. Kurtarmak istediğiniz fotoğraf galerinize geri dönecektir.

Silinen Fotoğrafları Hemen Bul Geri Yükle 2021 Yükleme Kesin Çözüm – trbuyuk

Bu uygulama ile, çözünürlük kaybetmeden Android telefonlarda silinen fotoğrafları kurtarabilirsiniz. Bu ve benzeri birçok uygulama Google Market’te mevcuttur. 4-5 tanesini denedikten sonra, en iyilerini sizinle paylaşmak istedim.

Tarama sonucunda herhangi bir fotoğraf bulamazsanız, sildiğiniz fotoğraflarda çok sayıda fotoğraf veya video sildiğinizi bilin. Nadir olmasına rağmen, bu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Android silinen Fotoğraf Kurtarma yazılımına ikinci bir alternatif olarak, Fotoğrafları Kurtar uygulamasını kullanabilirsiniz. Fotoğrafları Kurtar uygulaması sayesinde, telefonunuzdan silinen görüntüleri kurtarırken, görüntünün boyutunu nereye kaydedeceğiniz gibi birkaç küçük ayrıntıyı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Uygulamanın Tanıtım Videosunuda izleyebilirsiniz…

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10