Türk Bilgin
Baş Tacım 249. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle – bas tacim dizisi

Baş Tacım 249. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Baş Tacım 249. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Hafta içi her gün  Kanal 7 ekranlarında saat 21:15 da yayınlanan Hint pembe dizisi Baş Tacım bugün canlı yayını full izle. Kanal 7 Baş Tacım full izle. Baş Tacım Bugün neler oldu izle Baş Tacım Yarın neler olacak?

Baş Tacım dizisinin konusu, Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar.

Baş Tacım 249 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler.

İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile Kanal 7’de…

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10