Baş Tacım 266. Bölüm 6 Mayıs Tek Parça İzle

Baş Tacım 266. Bölüm 6 Mayıs Tek Parça İzle

Hafta içi her gün  Kanal 7 ekranlarında saat 21:15 da yayınlanan Hint pembe dizisi Baş Tacım bugün canlı yayını full izle. Kanal 7 Baş Tacım full izle. Baş Tacım Bugün neler oldu izle Baş Tacım Yarın neler olacak?

Baş Tacım dizisinin konusu, Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar.

Baş Tacım 266 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar.

Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez.

Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı?

Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir