Türk Bilgin
Bir Şansım Olsa 132. Bölüm 17 Nisan Full İzle – Bir Sansim Olsa

Bir Şansım Olsa 132. Bölüm 17 Nisan Full İzle

Bu makalemizde sizlere Bir Şansım Olsa ile alakalı ayrıntılı Program tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Bir Şansım Olsa 132. Bölüm 17 Nisan Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Bir Şansım Olsa 132. Bölümde Başak Hanımın Hayali gerçekleşecek mi? programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek. “Bir Şansım Olsa” her Cumartesi-Pazar saat 13.00’te Show TV’de!

Bir Şansım Olsa 132. Bölüm 17 Nisan Full İzle

“Başak için bir şans istiyorum…”

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay’ın, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği ‘Bir Şansım Olsa’  pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, “keşke”lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

“Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?” sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek.

Bir Şansım Olsa” her Cumartesi-Pazar saat 13.00’te Show TV’de!

Bir Şansım Olsa 132. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir Şansım Olsa 131. Bölüm | 16 Nisan 2022

Bir Şansım Olsa 131. Bölümünde; Apartman yöneticisi Cevat Bey’in, kapıcı Salih Bey ile olan samimiyetini, kapıcı Salih Bey’in bütün apartman ile olan aile bağını, iyi niyetli apartman sakinlerinden kendi durumunu bahane ederek nasıl paralar aldığını, ortadan kaybolmasını, karısı Hacer Hanım’ın da Salih Bey’den haber alamayışını öğreneceksiniz.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10