Türk Bilgin
Canım Annem 45. Bölüm 15 Nisan Cuma Full İzle – canim annem dizisi

Canım Annem 45. Bölüm 15 Nisan Cuma Full İzle

Hafta içi her gün  TV8 ekranlarında saat 15:00 da ekranlara gelen Canım Annem bugün canlı yayını full izle. TV8  Canım Annem full izle. Canım Annem bugün neler oldu izle. Canım Annem Yarın neler olacak?

Canım Annem 45. Bölüm 15 Nisan Cuma Full İzle

Nazlı, tanımadığı Cemre için hiç olmadığı kadar kararlı bir hâlde Murat’ın karşısında durmuştur. Onun kararlılığı Murat’ı şaşırtırken Furkan’ı da ona hayran bırakacaktır.

Nazlı, günlüğünü okuduğu Cemre’nin Murat’a ihanet etmediği konusunda hislerine güvenerek bir yola çıkarken kendisine Furkan eşlik edecektir.

Cemre’ye itibarının iade edilmesi için gözü kara biçimde ortaya atılan Nazlı’nın bilmediği ise Melek’in planlarının sonu gelmediğidir. Nazlı, Cemre’ye ne kadar inansa da Melek bu inancı kırmak için elinden geleni yapacaktır.

Oya telefonuna gelen gizemli mesajdan sonra yerle bir olmuştur.

Elini tuttuğu Kerem’den uzaklaşarak evine dönmek zorunda kalmıştır. Ancak içinde bulunduğu çıkmazdan kurtulması kolay olmayacaktır. Gelen tehdit ve şantaj mesajları, onu yapmak istemeyeceği şeylere zorlayarak devam ederken eline gelecek bir paketle birlikte iyice köşeye sıkışacak. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

Canım Annem 45. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Sinem’in Nazlı’ya olan ilgisi Melek’i çıldırtsa da Asude onu teselli eder. Furkan ve Nazlı Melih’in kaza yerinin yakınındaki evine biz iz aramak için gitmeye hazırlanırken Murat’a yakalanırlar.

Nazlı Murat’a niyetini açıkça ve mertçe söyler. Bunun üzerine oldukça öfkelenen Murat ve Nazlı arasında gerilimli konuşmalar gerçekleşse de Nazlı kararından dönmeyecektir.

Murat’ın Cemre’ye ait günlüğü Nazlı’nın elinde görmesiyle, Murat ve Nazlı arasında yeniden soğuk rüzgârlar esmeye başlayacaktır.

Her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü her an yeni bir olayla zan altında kalan Nazlı için zorlukların sonu gelmemektedir.

Kerem, Oya’yı sevdiğini annesine söylemiştir. Şimdi ise bu itirafı Oya’ya yapma zamanıdır. Oya’nın ondan saklamak zorunda olduğu sır aralarında yaşanacak bir aşkı kaçınılmaz olarak zora sokarken gizemli bir göz de onları anbean izlemektedir.

Canım Annem 45. Bölüm 15 Nisan Full İzle

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10