Türk Bilgin
Denizbank Kredi Başvurusu 2022 – Denizbank Kredi Basvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu 2022

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank, müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, birbirinden farklı kredi kampanyaları sunmaktadır. Başvuru kolaylığı, yaşam standartlarınıza göre değişen hizmetleriyle Denizbank kredi başvurusunu hemen yapmak için, makalemizde belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredi Hizmetleri

Kamu çalışanları, emekliler, Denizbank maaş müşterileri ve henüz Denizbank müşterisi olmayanlar için hazırlanan kampanyalara dahil olarak birbirinden farklı faiz oranları ile bankadan kredi kullanmak mümkün oluyor.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisini Denizbank’tan kullanmak isteyen kamu çalışanları 60 aya varan taksit seçeneğinden yararlanabiliyor. Evraksız kredi başvurusu yapabileceğiniz bu ürünün faiz oranı tüm vadeler için %2,95’tir. Maksimum 55.000 TL tutarından hizmet alınabilir. Denizbank kredi başvurusunu internet bankacılığı, mobil bankacılığı veya şubelerden yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu 2022 – Denizbank Kredi Basvuru

Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Maaşını Denizbank’tan alanlar 12 ay vadede %2,90 faiz oranı, üstü vadelerde ise %2,95 faiz oranıyla hizmet alabiliyor. 60 ay vadeye kadar evraksız kredi başvurusu Denizbank İnternet ve mobilden yapılabilir.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Denizbank’tan alan veya bankaya taşıyanlar %2,00 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor. Kredi üst limiti 65.000 TL ve vade sayısı maksimum 60 aydır.

Hoş geldin Kredisi

Denizbank’tan ilk kez ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar, %2,75 faiz oranından başlayan fırsatlarla kampanyadan yararlanıyorlar. Buna göre kefilsiz kredi hizmetinde üst limit 55.000 TL, vade seçeneği en fazla 60 ay olup, yalnızca nüfus cüzdanınızla başvuru yapabilirsiniz. %2,75 faiz oranı yalnızca 3.000 TL ve maksimum 36 ay vadede geçerlidir.

Denizbank Cebimde Kredi

Evraksız ve kefilsiz kredi başvurusu yapmak için “KREDİM” yazıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 3280’e SMS atmanız yeterlidir. Başvuru sonucunuz 5 dakika gibi kısa bir sürede SMS ile bildirilir. Kredi limiti ve vade bilgisi de olumlu olması halinde gönderilen kısa mesajda belirtilecektir. Kullanım yapmak isterseniz nüfus cüzdanınızla Denizbank şubelerine gitmeniz gerekir. Kredi faiz oranı %2,99 olup, bu kanaldan maksimum 55.000 TL tutara onay verilir.

Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek tutarlı kredi başvurusu yapmak istediğinizde, hızlı onay almak için ev teminatı göstererek, 50.000 TL’den 200.000 TL’ye kadar onay alabilirsiniz. Bireysel Finansman Kredisi en fazla 60 ay vade ile kullandırılır. Onaylanacak tutar, ekspertizin verdiği değerin en fazla %80 oranında olacaktır. Denizbank finansman kredisi başvurusu şubelerden veya telefon bankacılığı üzerinden alınmaktadır. Faiz oranı ise %2,79’dan başlamaktadır.

Denizbank Artan Kredi Başvurusu

Bankada mevcut kredisi olanlar, ihtiyaçları doğrultusunda yeni kredi başvurusunda bulunabiliyor. Bu durumda kişilerin mevcut taksit tutarında değişme olmadan ek kredi tutarı tanımlanabilmektedir. Denizbank artan kredi başvurusu onaylanabilmesi için mevcut taksitlerin düzenli ödenmesi gerekiyor. Bu durumda, başvuru sahiplerinin mevcut kredi borcu kapatılır, yeni ürünün taksitleri isterlerse aynı kalır isterlerse de arttırabilirler. En fazla 100.000 TL’ye kadar onay verilen ürünün faiz oranı ise %2,50 olacaktır. Başvuru yapmak veya bilgi almak için Denizbank şubeleri ve telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Eğitim Kredisi

Özel okul, üniversite veya özel kurs ücreti ödemeleri nedeniyle eğitim kredisi kullanmak isteyenler için hazırlanan kampanyalı bir üründür. 60 aya varan vade seçenekleri ve %2,45’ten başlayan faiz oranlarıyla kullandırılır. Denizbank eğitim kredisi başvurusu yalnızca şubelerden alınmaktadır. Gerekli belgeler; nüfus cüzdanı ve fotokopisi, başvuranın gelir belgesi, ikametgah adres belgesi ve öğrenci kabul belgesidir. En fazla 60.000 TL tutara onay verilebilmektedir.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız, Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunu PTT şubelerine giderek yapabilirsiniz. Yalnızca nüfus cüzdanınızla kullanabileceğiniz bu üründe minimum 3.000 TL maksimum 36.000 TL limit onaylanmaktadır. PTT ihtiyaç kredisi faiz oranı %3,08 olup, 60 aya kadar vadeli hizmet alınabilir.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10