Türk Bilgin

Destan Dizisi 19 Bölüm 12 Nisan Full İzle

Bu makalemizde sizlere Destan Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Destan 19 Bölüm 12 Nisan Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Destan 19 Bölüm 12 Nisan Full İzle

Batuga kayboluyor! Temur yaşadığı acıyla yüzleşiyor

Destan 19 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Akkız, Alpagu Han’dan yok olan obasının ve Kün Ata’nın hesabını sorar ama Alpagu Han’ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Akkız, Alpagu Han’a inanacak mı? Akkız anasını kurtarıp geldiğinde Batuga’yı bulamaz. Batuga ve Tutkun’u aramaya koyulurlar ve Tutkun’un ölü bedenine ulaşırlar. Temur yaşadığı büyük acıyla nasıl yüzleşecek?

Bütün ormanı arayan Akkız ve arkadaşları yine de Batuga’ya ulaşamazlar. Akkız, Gök Saray’a gidip Alpagu Han’dan yardım ister! Alpagu Han ve Akkız’ın güç birliği yüzünden köşeye sıkışan Ulu Ece’nin hamlesi ne olacak?

Akkız Batuga’nın yokluğunda nefes almakta, ayakta durmakta zorlanır. Güçlerini birleştiren Akkız ve Alpagu Han’ın bütün aramalarına rağmen bulunamayan Batuga sağ mı yoksa öldü mü? Uğradığı saldırı sonrası Batuga’yı kim ve neden kaçıldı?

Destan 19 Bölüm 12 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10