Türk Bilgin
Fulya ile Umudun Olsun Son Bölüm 19 Nisan Salı Tek Parça İzle – fulya ile umudun olsun

Fulya ile Umudun Olsun Son Bölüm 19 Nisan Salı Tek Parça İzle

Fox Tv Fulya ile Umudun Olsun Son Bölüm 19 Nisan Salı Tek Parça İzle

Hafta içi her gün ekranlara gelen Fulya İle Umudun Olsun Bugün canlı yayını full izle. FOX Fulya İle Umudun Olsun 19 Nisan 2022 full izle. Fulya İle Umudun Olsun Bugün neler oldu izle Fulya İle Umudun Olsun Yarın neler olacak?

FOX ekranlarında hafta içi her gün saat 16:00 ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programının sunuculuğunu Fulya ÖZTÜRK yapmaktadır. Hayatın içinden olayların ekrana getirildiği programda, tüm sorunlar taraflarıyla ekrana getirilerek konular birincil ağızdan ekrana getirilip tartışılmaktadır.
Fulya ile umudun olsun programı alanında uzman kişilerinde katılımıyla olaylara çözüm yolları aranmaktadır. Sevenlerin birbirine kavuşturulduğu, kayıpların bulunduğu, dar gelirli ve yardıma muhtaç kişilere yardım edildiği bir programdır.

Fulya İle Umudun Olsun 202. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA


Hafta içi her gün ekrana gelecek programda uzman konuklar yorumlarıyla Fulya Öztürk’e eşlik edecekler. Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunacağı ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedefleniyor.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10