Gate Coin Yorum Gate Token GT Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Gate Coin Yorum Gate Token GT Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Bu makalemizde sizlere Gate Coin Yorum Gate Token GT Coin Geleceği ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Gate Coin Yorum Gate Token GT Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gate.Io borsası Çin’in en eski borsalarından biridir ve İlk olarak Bter.Com adıyla kurulmuştur. 2013 yılından bugüne kadar CEO görevini Lin Han yürütmektedir. Çin bölgesinin BTC, ETH, XRP şeklinde kripto paralar içinde tecim hacmi bakımından önder olan bu platformun özelliklerini ve GT Coin nedir sorusunu detaylı olarak söyleyelim;

GT Coin Nedir?

Gate.Io borsasında meydana getirilen tüm işlemler ve çeşitli etkinlikler için kullanılan para birimine GT Coin adı verilir. Gatechain platformunda hizmet veren bu para birimi, zincirler arası takas protokolü hizmeti aracılığı ile farklı para birimleri arasındaki likiditeyi sağlama ve kolaylaştırma görevi yapmaktadır.

GateChain ise kullananların merkezi olmayan uygulamaları kullanmalarını kolaylaştırmak ve en yeni ürün deneyimleri yaşamalarını sağlamak amacıyla vazife yapar. Varlık güvenliğine ve merkezi olmayan kripto para ticaretine dayanan yeni nesil kamu blok zinciri olarak tanımlanır. Bu platformun özelliklerini ve yatırımcılar tarafınca araştırılan GT Coin nedir sorusunu şöyle açıklayabiliriz;

Gate.Io borsasında kullanılan GT Coin, GateChain ağı üzerinde kurulmuştur.

Kasa Hesabı bulunan bu ağda varlık hırsızlığı ve özel anahtar kaybının zorlulukları ile savaşım için oluşturulan özel bir takas mekanizması bulunur.
HipoDefi özelliği taşıyan bu platform kullananların döviz oranlarını, faiz oranlarını, krediler ve getirileri karşılaştırmasına olanak sağlar.
Bu özellik kullananların yeni yatırım fırsatlarını keşfetmesini kolaylaştırır.
HipoDefi, hızlı ve kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
Bu sayede kullanıcıların rahat şekilde yatırım ve karşılaştırma yapmasını sağlar.
Bu ağda kullanıcılar, farklı zincirler ve platformlar içinde takas işlemlerini kolayca yapabilirler.
GateChain blok zincirleri arasında varlık köprüsü görevindedir.
Hızlı ve güvenli şekilde varlık transferi sağlanmasına yarımdı olur.
Burada bulunan likidite madenciliğinde kullanıcılar işlem ücretlerinin dağılımını ve LP jetonlarını ödül olarak alabilir.
GT Coin Gate.Io borasında varlık transferleri, işlem ücretleri, etkinliklere katılma, ödül dağıtımı, komisyonlar ve bunlar gibi meydana getirilen işlemlerde kullanılır.
Stake edilebilen GT, kullanıcılarına eylemsiz gelir elde etmem imkanı sağlar.
Gate.Io borsasında yapılan ön satış etkinliklerine katılma ve listelenecek olan coinleri ucuz fiyattan satın alma imkanı sağlar.
Bu sayede kullanıcılar daha fazla kazanç elde edebilir.

Gate Coin Kaç TL Grafikeri

GateToken Coin fiyatı 103,41 TRY’dir. GateToken coin son 24 saatte -0.26% değişim gösterdi. GateToken coin günlük işlem hacmi 100.336.083 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 134. sıradadır.

Gate Coin Kaç Dolar; $7,04 USD’dir. Son 24 saatte -0.26% oranında değişti.

Gate Coin Kaç TL; ₺103,41 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.26% değişim gördü.

Gate Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Gate Coin 2022 Mart döneminde -%1 kazandırdı. Peki sizce, Gate Coin Nisan ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

Dönem Fiyatı Değişim
Mart 2022 $6,68 -0,52%
Şubat 2022 $6,71 -2,28%
Ocak 2022 $6,87 4,75%
Aralık 2021 $6,56 -4,82%
Kasım 2021 $6,89 9,30%

GT Coin Hangi Borsada?

GT Coin satın almak, çeşitli avantajlardan yararlanmak ve bu tokeni aktif olarak kullanabilmek için Gate.io borasına üye olabilirsiniz. Üyelik ve kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra kimlik doğrulamanızı da tamamlayarak borsaya para aktarabilir veya kartınızı kullanarak satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu tokeni bu borsadan USDT, ETH ve BTC para birimleriyle satın alabilirsiniz.

Satın almak için kullanabileceğiniz diğer borsalar Bitfinex, Huobi Global, HitBTC ve FTX borsalarıdır. Bu borsalardan alım yapmak için de USDT para birimini kullanabilirsiniz. Tüm merkezi kripto para borsalarından kripto işlemi yapabilmek için mutlaka kayıt ve KYC işlemlerinizi tamamlamalısınız.

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir