Türk Bilgin
Gelinim Mutfakta Son Bölüm 912.Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle – Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Son Bölüm 912.Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle

Gelinim Mutfakta Son Bölüm 912.Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle

Hafta içi her gün ekranlara gelen Gelinim Mutfakta Bugün canlı yayını full izle. Kanal D Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 full izle Gelinim Mutfakta Bugün neler oldu Gelinim Mutfakta Yarın neler olacak?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 13:00 da ekrana gelen Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu Emel Özkızıltaş yapmaktadır. 4 kaynana 4 gelinin katılımı ile gerçekleşen Gelinim Mutfakta programı hafta boyunca gelinlerin yemeklerini kaynanaların bilmeye çalışması ve puanlaması ile gerçekleşmektedir.

Her gün en yüksek puanı alan gelin adayı çeyrek altın kazanmaktadır. Hafta boyunca ise toplamda en yüksek puanı alan gelin 5 bilezik alırken en düşük puanı alan gelin elenmektedir.

Eşinden, Damla’ya gelen hediye gözleri kamaştırıyor!
Program görevlisi stüdyoya hediye kutu ile giriyor. Kutuyu Damla’ya verdiğinde olay anlaşılıyor. Önceki bölümlerde yaşanan yüzük krizi gelen hediye ile aşılıyor.
Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10