Türk Bilgin
Gerçeğin Peşinde 569.Bölüm Son Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle – Gercegin Pesinde

Gerçeğin Peşinde 569.Bölüm Son Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle

Gerçeğin Peşinde 569.Bölüm Son Bölüm 19 Nisan Salı Full İzle

Hafta içi her gün ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde Bugün canlı yayını full izle. Star TV Gerçeğin Peşinde 19 Nisan 2022 full izle. Gerçeğin Peşinde Bugün neler oldu izle Gerçeğin Peşinde Yarın neler olacak?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün saat 13:00 da ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu Serap PAKÖZ yapmaktadır. Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği Gerçeğin Peşinde programı hayatın içinden gerçek olayları ekranlara getirmektedir.

Kayıpların bulunduğu, ayrı kalanların kavuşturulduğu ve yıllardır çözümlenemeyen cinayetlerin aydınlatıldığı Gerçeğin Peşinde programı izleyenleri ekrana kilitliyor.

Gerçeğin Peşinde programı Serap Paköz’ün sunuculuğunun yanı sıra Adli Tıp uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey de uzman görüşleri ile katkı sağlamaktadır.

Gerçeğin Peşinde 569. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.
Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da programa uzman görüşleriyle katkı sağlıyor.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10