Türk Bilgin
GHST Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 – GHST Coin Gelecegi

GHST Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Bu makalemizde sizlere GHST Coin Geleceği ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca GHST Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Oldukça popüler olan coinler arasındaki GHST Coin nelerdir ve geleceği ile alakalı detaylı malumat verdiğimiz yazımız karşınızda. GHST Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu hakkında bütün detayları sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiç bir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Yazı İçeriği

 • GHST Coin nelerdir?
 • Aavegotchi (GHST) Özellikleri
 • GHST Coin Sahibi Kim?
 • GHST (Aavegotchi) Coin Geleceği 2022-2030
  • GHST Coin Geleceği
  • GHST Coin Geleceği 2022
  • GHST Geleceği 2023
  • Aavegotchi Geleceği 2024
  • GHST Coin Geleceği 2025
  • Aavegotchi Geleceği 2030
 • GHST Coin Yorum 2022
 • GHST Coin Grafik
 • GHST Coin Neden Düşüyor?
 • GHST (Aavegotchi) Coin Bilgileri
 • Aavegotchi Coin Son Dakika

GHST Coin nelerdir?

GHST, bir DAICO olarak piyasaya sürüldü – DAO tarafınca yönetilen bir token satışı, bu da toplanan fonların topluluk tarafınca yönetildiği anlamına geliyor.  Aavegotchi, kullananların oyunlaştırılmış bir DeFi deneyimi için Aavegotchis’lerini toplamasına, rekabet etmesine ve birleştirmesine imkan tanıdığı olan DeFi faal bir kripto koleksiyon projesi olarak tanımlanıyor.

Aavegotchi (GHST), bir oyun deneyiminin yanı sıra DeFi ve NFT’leri birleştiren farklı konseptler sunarak NFT pazarını şekillendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca Aave protokolünde barındırılan Aavegotchi, kabul edilen bir oyunu ve kullananların jetonları stake edebilecekleri bir DeFi protokolünü temsil ediyor.
Aavegotchi (GHST) ile ilgileniyor, ancak bunun ne hakkında olduğundan yada nereden başlayacağından güvenilir değil misiniz? Endişelenme. Bu makale, proje ile alakalı bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek ve sizi piyasadaki en kullanıcı dostu tecim deneyimine atlamaya hazır hale getirmek için tasarlanmıştır.

Kişisel finans ve bilhassa yönetimi laf mevzusu olduğunda, insanlar özerklik ve ademi merkeziyetçilikle daha çok ilgilendikçe, merkezi olmayan finans ve takas edilemeyen tokenler son yıllarda kripto para piyasasını sallıyor. Bununla birlikte Aavegotchi, stake edilebilecek benzersiz özelliklere haiz tokenler sunan DeFi ve NFT odaklı bir proje olarak ortaya çıktı.

Aavegotchi (GHST) Özellikleri

GHST, yalnızca kullanıcıların oyun içi koleksiyon satın alıp oluşturabilecekleri bir oyun platformu değildir. Gotchis’in kullanımı, NFT’lerin ve oyun koleksiyonlarının ötesine geçer, zira Gotchiler güvence olarak da kullanılabilir. Gotchis ile etkileşimi etkinleştirmek için, kullanıcıların ilkin, Gotchis’e oyuncu etkinliği dışında kıymet veren diğer desteklenen kripto para birimlerini yatırması gerekir.

Oyuncular güvence göndererek, gerçek zamanlı olarak görülebilen faiz de kazanabilirler. Faiz kazanmanın yanı sıra, kullanıcılar GHST ödülleri de kazanabilirler. Ağ, koleksiyon ve giyilebilir mamüller pazarından ve mini oyun ücretlerinden gelir elde eder.

GHST Coin Sahibi Kim?

Aavegotchi, DeFi ve NFT’ler mevzusunda kuvvetli bir geçmişe ve engin deneyime sahip bir takım tarafından 2020 yılında Pixelcraft Studios tarafından kuruldu. Pixelcraft Studios ve Aavegotchi platformları, Jesse Johnson ve onun takma adlı kurucu ortağı Coder Dan tarafınca kuruldu. Diğer birçok takım üyesi proje üzerinde bir takma adla çalışıyor.

Ayrıca Jesse Johnson, altınla desteklenen ilk NFT olan Bullionix’i de yarattı. Bunun yanında Aavegotchi’nin arkasındaki fikir, oyuncuların NFT’ler benzer biçimde koleksiyonları yükseltebileceği, satabileceği ve satın alabileceği entresan bir oyun yaratırken Gotchis’i teminat olarak kullanmalarına izin vermektir.

GHST (Aavegotchi) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını içinde Pond Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

GHST Coin Geleceği

Aavegotchi coin hakkında gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
2022 3.61 3.71 4.24
2023 5.21 5.40 6.11
2024 8.12 8.39 9.36
2025 12.26 12.68 14.26
2026 17.08 17.72 21.35
2027 25.03 25.74 30.16
2028 35.40 36.68 42.92
2029 51.46 53.30 61.48
2030 76.29 78.95 88.73

GHST Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta görkemli bir sıçrama görmüş olacaksınız ve her seviyenin ötesinde oldukca büyük ve çok önemli bir gelişme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu sene en çok 4,24 dolar hedefine oldukca rahat ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz. Bununla birlikte hepinizin bildiği benzer biçimde bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir gelişme göreceksiniz.

GHST Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen sene olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir gelişme olabilir. Ayrıca fiyat ile alakalı konuşursak, bu madeni paranın 6,11$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Aavegotchi Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en oldukca büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize nazaran madeni para ile alakalı büyük bir malumat görmüş olacaksınız. Ayrıca en fazlaca olarak, fiyatın sene arasında 9,36$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

GHST Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri şeklinde daha coşku verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri oldukça iyi büyüyor ve bu madeni para ile mucizevi bir büyüme göreceksiniz. Bu madeni parada mucizevi bir gelişme görme ihtimaliniz oldukça yüksek ve fiyat 14,26$ değerine ulaşacak.

Aavegotchi Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve bilhassa geleceği oldukca merak edilen coinlerden birisi olan GHST için 2030 senesinde en düşük 76,29$ dolar seviyelerinin üstünde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

GHST Coin Yorum 2022

Önce GHST Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Aavegotchi, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Aavegotchi projesine güvenirlerse fazlaca potansiyelli bir coin olma yolunda aşama kaydediyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar vesilesiyle bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan ilkin bilmeniz ihtiyaç duyulan kendi başınıza çok fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla alakalı detaylı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Aavegotchi, NFT’leri ve DeFi kullanım senaryolarını tedvir etmek ve kurmak için benzersiz bir yaklaşıma sahip önde gelen bir projedir. Geliştirme ekibi, proje gelişmeye devam ettikçe gelecekte daha çok işlevsellik eklemeyi planlıyor. Oyuncular, eğlenirken NFT’lerini yönetebilir ve kar edebilecekleri daha değerli ve benzersiz Gotchi’ler oluşturabilir, ayrıca haiz olduğunuz Gotchi’leri desteklemek için kullanılan teminatlardan faiz kazanabilirsiniz. NFT’lerin benzersizliği ve değeri ile DeFi sektörünün artan popülaritesi ile blok zinciri oyunlarının yanı sıra mücadele eden Aavegotchi, merkezi olmayan finansla ilgili umut verici bir konsept kombinasyonu oluşturuyor.

Bu yazıdaki her anlatım yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Kraken
 • Poloniex
 • OKEx
 • Sushiswap
 • MEXC
 • LBank
 • Uniswap
 • Bitvavo

GHST Coin Grafik

25 Kasım 2021 tarihinde oldukça ciddi bir yükseliş yapmıştır. $3.08 seviyelerine çıkmıştır. Ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha önceki süreçte düşüş eğilimi göstermiştir. 2 Aralık 2020 tarihinde $0.48 seviyelerine kadar düşmüştür. Her ne kadar yükseliş göstermişse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

GHST Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın yada emtia sürekli olarak yükselmez yada her vakit düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem icra eden kişiler de bu halde muamele açıyorlar. GHST Coin’de de aynı durum söz mevzusudur. Bu yüzden GHST Coin bazen olsa da düşüyor.

GHST (Aavegotchi) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda GHST Coin’in Coinmarketcap listesi, kütlesi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece GHST Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aavegotchi Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı şeklinde GHST Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya mühim diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın kadrosu olarak biz de en aktüel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10