Kanal 7 Can Yoldaşım 252. Bölüm 8 Nisan Cuma Full İzle

Kanal 7 Can Yoldaşım 252. Bölüm 8 Nisan Cuma Full İzle

Hafta içi her gün  Kanal 7 ekranlarında saat 15:30 da yayınlanan Hint pembe dizisi Can Yoldaşım bugün canlı yayını full izle. Kanal 7 Can Yoldaşım full izle. Can Yoldaşım Bugün neler oldu izle Can Yoldaşım  Yarın neler olacak?

Can Yoldaşım dizisinin konusu,  Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatıyor. Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor.

Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir.

Can Yoldaşım 252 Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

–Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir.

Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi?

Can Yoldaşım 252. Bölüm 8 Nisan Full İzlemek için tıkla

 

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir