Kara Tahta 3. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Kara Tahta 3. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Yayın hayatına TRT 1 ekranlarında başlayan  Kara Tahta dizisi, şimdilerde TRT 1 ekranlarında hafta içi Çarşamba saat 20:00 da yayınlanıyor. Kara Tahta izle. Kara Tahta full izle. Kara Tahta tekrar izle.

Kara Tahta 3. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

“Yolları çatallanan bahçede birbirini arayan Atlas ve Irmak…” Atlas’ın sığındığı öğretmenlik limanı, Bekir’in hain planlarıyla yıkılmayacak kadar güçlüdür.

Kara Tahta 3. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Aşk yüreğin sınavıdır. Kimi geçer kimi kalır…”
“Atlas, Irmak’ın kapısından ayrılmak zorunda kalır. Irmak ise cevabını alamadığı sorularla baş başadır. Atlas’ın kapıya dayaması Bekir’i çileden çıkarır. Atlas’tan kurtulmanın tek bir yolu vardır. Ortadan kaldırmak. Ama Bekir ateşi eliyle tutmayacak bir maşa kullanacaktır. Atlas’ın hiç tahmin edemeyeceği bir maşa…
O sırada Irmak, Atlas’ın karşısına çıkar ve içindekileri döker. İçindeki geç kalmışlık duygusu Atlas’ın diline vurulmuş mühür gibidir. Bu mührün ağırlığında ezilen Atlas, ayağa kalkmak için Aylin’e ve öğretmenliğine tutunur. Ne var ki bu yolda da istemeden karşısına çıkacak kişi öğrencisidir.
İskender’in öğrendiği büyük sır ve Cafer’in yaptığı planlar zamanı gelince Bekir’i etkileyecek, Bekir’in tüm planlarını altüst edecek güçtedir. ”

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir