Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm Full İzle

Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm Full İzle

Bu makalemizde sizlere Kasaba Doktoru ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Trt 1 Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm Full İzle

Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediniyor.

Ömer’in babası yaralı olarak geldiği Özel Gümüşok Hastanesi’nde vefat eder.

Ömer bu vefattan hastaneyi sorumlu tutar ve kendince hesap sormaya kalkar.

Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

–Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır.

İlk günlerde Leyla’yla yıldızı hiç barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm Full İzlemek için tıkla

Kasaba Doktoru ilk 1. Bölüm tv yayın saatinde sitemize yüklenecektir

Üç idealist doktorun hikayesi

İlk tanıtımı yayınlanan “Kasaba Doktoru”nda, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Ali’nin (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi konu alınacak. Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Oyuncu kadrosunda; Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever’in rol aldığı, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Kasaba Doktoru”, farklı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile ekranların yeni favorisi olacak.

Yorum Yap

Şunlar da hoşunuza gidebilir