Türk Bilgin
Kilt Coin Yorum Kilt Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 – kilt coin gelecegi

Kilt Coin Yorum Kilt Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Bu makalemizde sizlere Kilt Coin Yorum Kilt Coin Geleceği ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Kilt Coin Yorum Kilt Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

KILT Coin, KILT Protokolde ödemeler ve çeşitli işlemler için kullanılan yerel kripto para birimidir. KILT ise bireylerin, şirketlerin ve kamu kurumlarının verilerinin, kimliklerinin, ürünlerinin gerçekliğini belgelendirebildiği bir platformdur. Başka bir ifade ile merkezi olmayan bir blok zinciri kimlik protokolü olarak da tanımlanır.

Tüm kullanıcıların denetimü ellerinde tuttuğu, tüm kimlik bilgilerinin saklanabildiği ve anonim şekilde kullanılabildiği, velilerin fenaye kullanımı ve dolandırılması ihtimallerine karşı tam bir güvenlik sağlayan bu platformu ve KILT Coin nedir sorusunu detaylı olarak açıklayalım;

Kilt Coin Kaç TL

KILT Protocol Coin fiyatı 27,94 TRY’dir. KILT Protocol coin son 24 saatte -2.33% değişim gösterdi. KILT Protocol coin günlük işlem hacmi 14.014.593 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 431. sıradadır.

Kilt Coin Kaç Dolar; $1,90 USD’dir. Son 24 saatte -2.33% oranında değişti.

Kilt Coin Kaç TL; ₺27,94 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -2.33% değişim gördü.

Kilt Coin Yorum Kilt Coin Geleceği Grafikler Piyasa Değeri 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 – Kilt Coin Kac TL Grafikeri

Kilt Coin Yorum
KILT Coin yorum haberlerinde dijital dünyanın hızlı bir şekilde ilerlemesi sebebiyle verilere ve bilgilere olan güvenin kaybedilmesinden sadece bu platform sayesine insanoğluın ürünlere ve bilgilere hatasız şekilde dijital kimlik sağlamasından bahsediliyor. Bu özellik, web3.0 ekosistemindeki tüm bilgilerin ve verilerin kontrolünün sağlanmasını, verilerin doğru ve güvenli olmasını sağlıyor.

Parity Substrate üzerine inşa edilen KILT, 2021 yılının Eylül ayında Kusama ağı kullanılarak piyasaya çıkarılmıştır. Substrate bu platomun oyunlara, NFT’lere, DEX borsalarına ve DEFİ uygulamalarına kusursuz şekilde entegresi fırsatlarını sunar. KILT protokolü enerji, bankacılık ve sıhhat sektörlerinde kurumsal ortalıkların uygulanması, uzmanların dikkatini çeken ve bu protokolün piyasadaki yerini sağlamlaştıran özelliklerinden biridir.

Kullanıcılarına para kazanabilecekleri sınırsız iş fırsatları sunan KILT, 2018 senesinde kurulmuş bir projedir ve KILT Coin ise 2020 yılında piyasaya sürümüştür. TBE Capital tarafından ön yatırım alan bu projede 290 milyon 560 bin token arz edilecektir. Şu anda piyasadaki token sayısı 151 milyon 252 adettir.

KILT Coin Hangi Borsada?
KILT Coin satın almak için DigiFinex, Gate.Io, ZBG, MEXC ve Kraken borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalardan bazılarında yeni listelenmiş olmasıyla beraber büyük yatırım toplayan bu coini satın almak için borsalardan herhangi birine üye olmanız, borsanın sunduğu doğrulama ve güvenlik aşamalarını etken etmeniz gerekir.

KYC doğrulması yapmış olduktan sonrasında hesabınıza para yatırarak yada doğrudan kartınızı kullanarak USDT satın alabilir, bunları satın aldığınız borsanın takas veya spot bölümünü kullanarak KILT Coin’e dönüştürebilirsiniz. Takas işlemlerinde komisyon alınmazken spot borsalardan alım yaparken, her borsaya göre değişmekle birlikte belirli bir miktarda komisyon alınır.

Kilt Coin Token

Kilt Coin Nedir

KILT Protocol Coin

Kilt Coin nasıl alınır

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10