Türk Bilgin
Kuruluş Osman 90.Bölüm 13 Nisan Full İzle – Kurulus Osman

Kuruluş Osman 90.Bölüm 13 Nisan Full İzle

Kuruluş Osman 90.Bölüm 13 Nisan Full İzle

ATV ekranlarında başlayan Kuruluş Osman dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Kuruluş Osman dizisi ATV ekranlarında her Çarşamba saat 20:00 de yayınlanmaktadır.

Kuruluş Osman full izle. Kuruluş Osman izle. Kuruluş Osman son bölüm izle. Ertuğrul Gazinin oğlu Osman Gazi’nin hikayesinin anlatıldığı filmde, yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin kuruluş hikayesini anlatıyor. 400 çadırlık bir obadan bir dünya imparatorluğuna uzanan zaferin hikayesini anlatıyor. Yapımcılığını Bozdağ Filmin üstlendiği filmin genel yönetmeni Metin Günay’dır.

Kuruluş Osman 90.Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yönetmen koltuğunu ise Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram paylaşmaktadır. Senaryo ise Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız, Mehmet İlker Altınay, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mert Özel, Fatmanur Güldalı, Ali Ozan Salkım ve Abdulkadir İlter usta kaleminden çıkmaktadır. Başrolleri Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Burak Çelik, Erkan Avcı, Serhat Kılıç paylaşmaktadır.

Kuruluş Osman 90.Bölüm 13 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10