Türk Bilgin

Söylemezsem Olmaz 8 Nisan Cuma 2022 Full İzle

Söylemezsem Olmaz 8 Nisan Cuma 2022 Full İzle

Hafta içi her gün ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz Bugün canlı yayını full izle. Beyaz TV Söylemezsem Olmaz 8 Nisan 2022 full izle Söylemezsem Olmaz Bugün neler oldu Söylemezsem Olmaz Yarın neler olacak?

Beyaz TV’de hafta içi her gün saat 09.00-11.00 arasında ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programı magazin dünyasında olup bitenler ile güncel konular hakkında değerlendirmelerde bulunan sunucuların yorumlarına sahne oluyor.

Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Seren Serengil, Deniz Akkaya, Bircan Bali’dir. Magazin klasiği Söylemezsem Olmaz programı sürprizlerle ve dopdolu içeriği ile magazin gündemini belirliyor. Seren Serengil ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali yorumları ile de sosyal medyada gündem oluyor.

Söylemezsem Olmaz 8 Nisan Cuma 2022 Full İzle
Magazin klasiği Söylemezsem Olmaz, sürprizleri ve dopdolu içeriği ile magazin gündemini belirlemeye devam ediyor.
Ekranların vazgeçilmezi Seren Serengil  Bircan Bali ve Arto’nun yorumlarıyla Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün saat 08.45’te Beyaz TV’DE…
Söylemezsem Olmaz 8 Nisan Canlı İzle

Arto yayına bağlandı: Danla Bilic ve Reynmen’i Miami Beach’te gördüm…!!! Aşk yaşıyorlar mı?

Söylemezsem Olmaz’ın yorumcusu Arto Dalga Amerika’daki işlerinin yoğunlaşmasıyla birlikte programımıza ara vermişti.
Arto magazinden uzak kalamadı ve bugün programa bağlandı. Arto, sosyal medya fenomenleri Reynmen(Yusuf Aktaş) ve Danla Bilic’i yan yana Miami Beach’te gördüğünü söyledi.
Bircan Bali’nin Reynmen ve Danla Bilic arasında aşk var mı? sorusuna da Arto samimi şekilde cevap verdi.
Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur yine gecelerde görüntülendi.
Tuğçe Tayfur’un yanındaki adamın evli mi yoksa bekar mı? olduğunu öğrenen sunucu ve yorumcumuz Bircan Bali canlı yayında açıkladı
Söylemezsem Olmaz’ın bugünkü bölümüne arkadaşlarımızın hazırladığı ”Ünlü İsimlerin Hastalıkları” haberi damgasını vurdu.
İşte Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Meryem Uzerli, Beyazıt Öztürk, Tuğba Ünsal, Ebru Gündeş, Defne Samyel gibi ünlü isimlerin sevenlerini üzecek hastalıkları..
Söylemezsem Olmaz 8 Nisan tv yayın saatinde sitemize yüklenecektir

 

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10