Türk Bilgin
Star Tv İbo Show 39. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle – Ibo Show

Star Tv İbo Show 39. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Star Tv İbo Show 39. Bölüm 13 Nisan Çarşamba Full İzle

Hafta içi Çarşamba günün kuşağında en sevilen programlarından olan İbo Show bugün canlı yayını full izle. Star TV akşam kuşağı İbo Show 13 Nisan 2022 full izle. İbo Show da bugün neler oldu izle. İbo Show da yarın neler olacak?

İbo Show’un 39. bölüm konukları İsmail YK, Tuğçe Kandemir, Bilal Sonses, Aydın Kurtoğlu ve İntizar olacak.

İbo Show 39. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır.

Örneğin, bunlardan, “Tatlıses Çiğköfte” hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show’da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu’da da tanınmaktadır.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses’in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.

İbo Show 2022 38. Bölüm Konuklar: Safiye Soyman Faik Öztürk Fatih Ürek & Kahtalı Mıçe

İbo Show 39. Bölüm 13 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10