Türk Bilgin
Teşkilat 43. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle – Teskilat Dizisi

Teşkilat 43. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle

Bu makalemizde sizlere Teşkilat Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Teşkilat 43. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Teşkilat’ın her görevde canlarını ortaya koyarak kendilerini tehlikeye atan ekibi her bölümde yeni bir maceraya atılıyor.

Operasyonların en kritik isimleri ise teknoloji konusunda uzman, masa başından tüm dünyaya erişim sağlayabilen Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’dan (Ahmet Uğur Say) geliyor.

Ekibin analisti Uzay, operasyonların planlamasını yaparken her daim bir adım sonrasını düşünmek zorunda. Siber güvenlik uzmanı Gürcan ise aşılmaz denilen duvarları aşıyor ve sahadaki ekip arkadaşlarını en kritik bilgilerle besliyor.

‘Teşkilat’ın iki dahisi Uzay ve Gürcan özellikle genç izleyiciden büyük ilgi görürken, Uzay rolünde Serdar Yeğin’in, Gürcan rolünde ise Ahmet Uğur Say’ın performansları takdir topluyor.

Serdar, Lucas’tan babasının yaşadığını öğrenmiştir. Tüm hayatı ve tüm geçmişi bir anda tuzla buz olur.

Teşkilat 43. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Ekip, Lucas hamlesinden sonra Serdar’ı korumak için elinden geleni yapar ancak Alman istihbaratı çoktan Serdar’ın peşine düşmüştür.

Diğer yanda Şirket, Yıldırım üzerinden uzun zamandır üzerinde çalıştığı Türk savunma sistemlerine karşı planladığı büyük planını devreye sokar.

Bu planla ilgili istihbarat alıp derhal harekete geçen ekip, hiç beklemedikleri bir kişiden gelen yardımı alır. Bu yardım başta Halit olmak üzere tüm ekibi sarsacak olayları tetikleyicisi olacaktır.

Ekip, Yıldırım’ın özel kasasını ele geçirdikten sonra içinden çıkan belgeler Serdar’ın kafasının karışmasına sebep olur. Serdar’ın babasının fotoğrafının Yıldırım’ın gizli belgeleri arasında ne işi vardır?

Serdar bağlantıyı çözmeye çalışırken, belgeleri inceleyen ekip Yıldırım’ın tüm işlerini yürüten dört kritik adamının peşine düşer.

Yapılan operasyon sonrası Alman istihbaratı ve Türk istihbaratı arasında sürpriz gelişmeler yaşanır.

Lukas ve Yıldırım kaçış için planlama yaparken beklemedikleri bir ihanete uğrarlar. Serdar ise Mete Başkan’ın ona bıraktığı ipuçlarından önemli bir bilgiye ulaşır. Ekip ve Serdar önemli bir yol ayrımının eşiğine gelirler.

Teşkilat 43. Bölüm 17 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10