The Walking Dead 10. Sezon Bütün Bölümleri Nasıl, Nereden İzlerim ?

The Walking Dead 10. Sezon Bütün Bölümleri Nasıl, Nereden İzlerim ?

Tüm dünya tarafından her sezonu merakla beklenen ve sevilen yaşamda kalmak üzerine çekilen dizisi The Walking Dead bu yıl yayınlanan 10.sezonu izlemek istiyorsanız birkaç seçeneğiniz var. Bu filmin yeni bölümleri Fx kanalından yayınlanmaktadır. Fx kanalı Fox TV’nin ücretli bölümlerinde yayınlanan dizi kanalıdır. Digitürk, Tivibu, Vodafone TV,  Tv+, Kablo TV ve Blutv üzerinden de seyredebilirsiniz.

Eğer tüm Bölümleri arka arkaya seyretmek istiyorsanız Blutv 10. sezonu yayına aldı. Başka sezonlarda tekrar Blutv üzerinden izlenebilir. 10. sezon olmasa da dizinin 1. sezonundan 9. sezonuna kadar Netflix üzerinden ister Türkçe Dublaj, veya Türkçe altyazı kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Fx kanalı ile izlemek istiyorsanız Fx Nasıl izlerim kısmını ziyaret ederek kendi Dijital platformunuzda kanal kurulum işlemlerini yapabilirsiniz.

–

Twd 10.Sezon bölümleri 6 Ekim 2019 günü başladı ve 5 Nisan 2020 gününde 15. bölümün paylaşılması ile bitti. Dizinin 11.sezon ilk bölümü 2020 Ekim ayı itibari ile yayınlanacak. 10. Sezonda çok fazla seyirci kaybeden muhteşem dizi 11.sezonda kaybettiği izleyicilerini geri kazanmayı istiyor.

The Walking Dead 10. Sezon Türkçe Altyazılı olarak seyretmek istiyorsanız BluTV üyeliği  ile temin edebilirsiniz.

Son haberle ile The Walking Dead 10. Sezon izlemek isteyenler için bundan sonra Netflix hesabı alıp kullanabilmeniz mümkün. Netflix üzerinden TWD 10. Sezon Salı gününden sonra izlenebilecek.

–

Yapılan Son güncelleme: Netflix 10. sezonu yayınladığı gün tamamını listelerden kaldırdı. Şirket Nedenini şimdilik açıklamadı ama bu takipçileri epey üzdü.

Yapılan kullanıcı yorumlarına bakarsak vodafone tv üzerinden izlediğini belirten kullanıcılarımız var. Müsait zamanınızda Bir bakmanız iyi olabilir.

Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum olarak burda atabilirsiniz. Böylece yardımlaşma ile bu diziyi hepimiz bitirebiliriz.

Eğer Zombi dizilerini seyretmekten keyif alıyorsanız sizlere yeni bir zombi dizisi tavsiye edebilirim. Buyrun Black Summer dizisine bir öz atın derim.

Yorum Yap