Türk Bilgin

TRT 1 Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 26. Bölüm 7 Nisan Full İzle

Bu makalemizde sizlere Barbaroslar Akdenizin Kılıcı ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Trt 1 Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 26. Bölüm 7 Nisan Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 26. Bölüm 7 Nisan Full İzle

Ele geçirdikleri kutsal eşyalar karşılığında Oruç ve Antuan’ı kurtarmaya hazırlanan Hızır ve leventler büyük bir tuzağa düşürülerek Şahbaz’ın içlerine yerleştirdiği hain askerler tarafından saldırıya uğramışlardı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 26. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

TRT 1 Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 26. Bölüm 7 Nisan Full İzle – barbaroslar akdenizin kilici 1Mesih Paşa’nın emriyle Şahbaz’ı subaşı vazifesine getirmek zorunda kalan ve bilmeden ağabeylerinin suikasta uğramasına ön ayak olan İlyas ne yapacaktır?

Oruç ile İlyas arasında nasıl bir yüzleşme gerçekleşecektir? Oruç Reis, İlyas’ı gaflete sürükleyen Mesih Paşa’ya karşı ne yapacaktır?

Kelemez’e gelen Şehzade Korkud’un kethüdası Hamza Bey, Mesih Paşa ve Hızır’a Venedik ile Osmanlı arasında bir savaş başlamadan Levitha Adası’nın derhal alınması gerektiğini söylemişti.

Oruç, Hızır ve leventleri Levitha Adası’nı fethedebilecekler midir? Onları bu yolda bekleyen yeni engeller neler olacaktır?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 26. Bölüm 7 Nisan Full İzlemek için tıkla
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 25. Bölüm

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10