Türk Bilgin
Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2022 (videolu anlatım) – Turkcell Bedava Internet Veren Uygulamalar 2022

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2022 (videolu anlatım)

Bu makalemizde sizlere Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2022 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2022 yılı içerisinde de çok fazla talep gören ve kullanıcılar tarafından sıkça aranan konulardan. Biz de bu yazımızı Turkcell bedava internet veren uygulamalara ayırdık. Paylaştığımız videoları izleyerek uygulamalar hakkında detaylı bilgilere daha iyi hakim olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar

Goller Cepte

Turkcell futbolseverler için ayda 9,90’a tutulan takımın  her golü için 100 MB, bedava internet ve bunun yanı sıra arkadaş davet ederek de 500 MB kazanma şansı ve sürpriz hediyeler vermektedir. Tabi ki goller cepte ile son dakika haberler, video arşivi ve daha bir çok bilgi alınabilecek özellikler bulunmaktadır.

Salla Kazan

Salla kazan uygulaması Google Play veya Appstore’dan ücretsiz indirilmektedir. Turkcell’in Salla kazan kampanyası her hafta Turkcell abonelerine 2022 yılında da hediyeler vermeye devam ediyor. Salla kazan kampanyası sayesinde bedava GB, bedava dakika, bedava sms, aylık Fizy üyeliği gibi oldukça fazla seçenek mevcut.

Salla kazan ile kazanılacak bedava internet için dijital operatör uygulamasına detaylı göz atmak yetecektir. Salla Kazan uygulamasının 12 saat ve 24 saat kullanım şekilleri gibi iki farklı seçeneğini de kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

GNÇ Turkcell

Turkcell GNÇ uygulaması 26 yaş altındaki Turkcelliler için özel bir dijital platformdur. GNÇ uygulamasının çatlat uygulaması ile haftada 2 defa yumurta çatlatarak hediyeler kazanılmaktadır.

GENÇ Turkcelli nasıl olunur? 26 yaşında küçük olanlar için telefonların mesaj bölümüne “GNÇ” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası eklenerek 2222‘ye gönderilmesi gerekmektedir. Turkcell bu uygulama sayesinde indirimler ve bedava internet seçenekleri sunmaktadır.

Turkcell bedava internet dışında ayrıca dijital operatör uygulamasından bir çok işlem hızlı ve kolayca yapılmaktadır. Örneğin;

  • Kalan paket miktarını öğrenme
  • TL ve paket yüklemesi
  • Uygun paket ve tarifeleri seçme
  • Telefon satın alma
  • Turkcell servisleri özelliklerini öğrenme
  • Hat işlemleri yapma.

Turkcell Platinum

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında Platinium da bulunmakta. Turkcell platinium uygulaması birden fazla özelliğe sahiptir. Bedava inteernetini yanı sıra belirli mekanlarda indirim, cuma ve pazar günleri ise Cinemaximum sinemalarında ikinci sinema bileti hediye olarak alınabilmektedir.

Havaştan bir kereye özel ücretsiz olarak faydalanma, D&R’dan indirimli günlerde bedava kitap alabilme, Zorlu AVM’deki Kültür Sanat etkinliklerinden ücretsiz yararlanma imkanı vardır.

Turkcell platinium uygulamasının daha bir çok yenilenen fırsatlarını öğrenmek için uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Bip Messenger

Turkcell’in bedava internet uygulamalarından en fazla tercih edilenler arasında elbette ki BİP gelmektedir. Turkcell Bip mesajlaşma uygulaması ile internet üzerinden sevdiklerinizle çevrimiçi olarak mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, grup sohbetleri yapılabilmektedir.

Bip’ten bedava internet kazanmak için yapılması gereken ise bip uygulamasında zaman geçirmektir. Bip yıldızları kampanyası ile Bip uygulamasından mesajlaştıkça bedava GB kazanılabilmektedir. Bunun için  Her ay belirlenen hedefleri mesajlaşarak tutturmak, Bip yıldızı seçilerek , günlük 2 GB bedava internet hakkı kazanılabilir.  olabilirsiniz.

Bip uygulamasındaki diğer bedava internet elde etmek için sunulan bir başka seçenek de Kim 1 GB İster? yarışmasıdır. 15 sorudan oluşan bu yarışmada 1 GB’a kadar  bedava internet sahibi olma şansı bulunmaktadır. Bip uygulamasından görüntülü ve sesli arama yaparak da 1GB bedava internet kazanılmaktadır.

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10