Türk Bilgin

Yargı 29. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle

Bu makalemizde sizlere Yargı Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Yargı 29. Bölüm 17 Nisan Pazar Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Ceylin ve Ilgaz arasında engeller oluştu Ilgaz, Ceylin’in gönlünü alabilecek midir? Ceylin büyük şaşkınlığa uğrayarak Çınar’ı polise şikayet ediyor! Yargı yeni bölümüyle Pazar 20.00’da Kanal D’de!

Ceylin, Ilgaz’ı hiç tahmin edemeyeceği bir halde yakalamıştır. Çınar ve Metin’e ait bu büyük sırrın kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını Ceylin’e anlatmak, Ilgaz için şimdiye kadar baktığı tüm davalardan daha zorlayıcı olacaktır..

Zafer’in ölümüne giden yolda şüphe perdeleri aralanmaya başlamıştır. Bir yandan Ceylin’in yanlış anlamaması için süreci şeffaflıkla yönetmeye çalışan Pars ve Eren cephesi, diğer yandan ise olayı manipüle eden Yekta cephesi için beklenmedik sürprizler ortaya çıkacaktır.

Bugüne dek birbirlerinden aldıkları destek ve güven sayesinde ortak bir geleceğe dair hayaller kurmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, ilişkilerinde şimdiye kadarki en büyük kırılmanın eşiğindedir.

Onları bekleyen belirsizlik tünelinin sonunda bir umut ışığı olabilecek midir?

Yargı 29. Bölüm 17 Nisan Full İzlemek için tıkla

Yusuf Atasever

İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezunum sizler için faydalı bilgileri kaleme alıyor ve yayınlıyorum. Doğru bilgiye daima buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

film izle Bilgi10