Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Türk Bilgin Yasal Uyarı

Site hakkında aklınıza takılan ve daha fazla bilgi talep etmek veya sitenin reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz var ise, iletişim bölümünden veya mail ile bize ulaşın admin@turkbilgi.com

Türk Bilgin İçin Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde yayınlanan tüm bilgiler sadece bilgilendirme ve insanlara faydalı olma amacıyla paylaşılmaktadır. Türk Bilgin (https://turkbilgin.com/) bu bilgilerin tam olmasını, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu blog sitesinde (https://turkbilgin.com/) yayınlanan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen kullanıcılara aittir. Türk Bilgin (https://turkbilgin.com/) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

Web Sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Buradan blog siteleri için yararlı ve etik blog / web sayfalarına kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu site / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

Türk Bilgin Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

WordPress Eklentileri Güncelleme

Sitemizin güncellenmesi durumunda yapılan değişiklikler hakkında bilgiler burada ilan edilecektir.